Bez kategorii

O Blogu

Cześć!
INSPILUCKATION, nosiło już różne nazwy, przybierało różne oblicza, czekało wiele lat, aż autorka nauczy się PHP, co się jednak nie stało. Ewoluowało od bloga, po fanpage, poprzez graficzne portfolio, aby odrodzić się jako blog.

Myśląc „Mój Boże, kolejna szafiarka!”, z jednej strony klepię was pocieszająco po plecach, z drugiej wygrażam palcem serdecznym(!). Nie będzie to kolejny, typowy blog modowy. Do MacadiemianGirl mi daleko, a robienie zakupów mnie boli. Po pierwsze ze względu na precious time, a po drugie even more precious money. Nie stać mnie na wyrafinowane ubrania. Pragnąc szafy Blair Waldorf, mam portfel Max Black, jednak znalazłam rozwiązanie, którym chcę się z Wami dzielić. Zwykłe, smutne ubrania przerabiam na coś modnego, kolorowego, nierzadko oryginalnego. Więc jeśli jesteś spłukana, a chcesz mieć odlotowe ciuchy, pokażę Ci jak to zrobić! Znajdziesz tutaj inspiracje i wiele pomysłów na to jak odświeżyć swoją garderobę. Często zdarza się, że sama szukając dodatkowej motywacji i wsłuchując się w cichy szloch mojego, pustego konta bankowego, wyprzedaję połowę szafy i zaczynam tworzyć od nowa! Więc jeśli masz taką możliwość, zawsze możesz kupić coś gotowego.

Chcesz do mnie napisać, coś polecić, podrzucić jakieś zdjęcie/film/piosenkę, zaproponować skok na bank, przedstawić Ryan’owi Goslingowi, czy zapytać o cokolwiek? Może masz pomysł, a nie wiesz jak go zrealizować? Chcesz gdzieś zaprezentować własną „przeróbkę”, albo potrzebujesz rady? Nie wahaj się ani przez chwilę.

ANNA@INSPILUCKATION.COM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *