LIFESTYLE,  popkultura

Maraton Filmowy – doskonały pomysł na randkę (dla młodych rodziców)

Kiedy zostałam mamą odkryłam, jak cenny i rzadki jest czas, który spędzam razem z moim Mysiem. Całe szczęście, że nasz trzy miesięczny synek zasypia koło 20:00 i nie budzi się przed 3:00 nad ranem. Bardzo lubimy wykorzystywać ten czas, kiedy jesteśmy razem, po tym jak Tymek idzie spać.

Nawet zanim urodził się Tymon, zawsze cieszyliśmy się spokojnymi wieczorami w domu. Uwielbiam fajnie się ubrać i wyjść na kolację albo do kina, ale jest coś równie wyjątkowego we wspólnym zawijaniu się w koc na kanapie, żeby coś obejrzeć. Mysio jest wielkim fanem westernów i filmów wojennych, podczas gdy ja przepadam za ekranizacjami komiksów i filmami akcji. Zawsze jednak wybieramy film wspólnie i wiemy, że to będzie świetny wieczór.

MARATON FILMOWY to idealny sposób na wspólny wieczór z ukochanym, podczas gdy Wasz maluch śpi. Wystarczy zrobić domowy popcorn, wybrać dobry film, dodać do tego pyszne napoje i cieszyć się wspólnym wieczorem.

Na tegoroczny Dzień Chłopaka zrobiłam paczkę filmową dla mojego Mysia. Wybrałam obie części STRAŻNIKÓW GALAKTYKI, bo wiem jak bardzo chciał je obejrzeć. Żaden maraton filmowy nie jest kompletny bez domowego popcornu i słodkiego napoju (coca-cola z limonką i miętą – nasze ulubione).

Jako nowi rodzice, bardzo łatwo zadowalamy się każdą wolną wspólną chwilą, chociaż zdarzają nam się wieczory, kiedy oboje wpatrujemy się w laptopy i nie zamieniamy ze sobą ani słowa. Sama świadomość tego, że jesteśmy razem jest dla nas ważna. Gdy w naszym domu pojawił się bobas staliśmy się „zbyt zmęczeni”, ale staramy się nie zapominać, żeby celebrować każdą chwilę, kiedy jesteśmy razem. Ta filmowa paczka jest prostym sposobem na to, by pokazać jak ważny jest wspólny czas z partnerem bez względu na to, czy za ścianą śpi dziecko, czy też nie.

To idealny pomysł na randkę, kiedy w domu macie niemowlę. Możecie poświęcić trochę czasu dla siebie, podczas gdy dziecko śpi, lub kiedy po prostu chcecie spędzić spokojną noc w domu.

A w trakcie oglądania filmu możecie zrobić niespodziankę swojemu mężczyźnie i sprezentować mu KUPON / ZDRAPKĘ, o którym pisałam w zeszłym roku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *