DIY,  wnętrza

Wieszaj w stylu CHANEL

Bałaganu w swoim życiu prędko nie ogarnę, ale porządek z biżuterią już zaczęłam i czas go skończyć. A jak kończyć to stylowo! Pomysł na wieszak podpatrzyłam u przyjaciółki, ale poszłam o krok dalej. Możecie kupić gotowy napis w Empiku i przybić do nich gwoździki – wieszak gotowy. Komu to nie wystarcza poniżej przepis na wieszak z wybranym przez siebie słowem.

CHANEL to klasyka sama w sobie, a biel to najwspanialszy kolor. Coraz więcej go w moim otoczeniu, co staje się nieco niepokojące, ale póki są klamki jestem spokojna. Biały wieszak CHANEL przymocowałam na białą ścianę, przy której stoi białe łóżko przykryte białą narzutą. Wiszą na nim wszystkie moje naszyjniki. Radosny ład powoduje u mnie przemożną chęć dokupienia jeszcze zyliona innych świecidełek. Nawet nie wiecie ile mnie kosztuje powstrzymanie się przed zrobieniem debetu na koncie.

wieszak-naszyjniki-chanel-01

POTRZEBNE:

1. Drewniane literki -> tutaj kupiłam swoje
2. Drewniana listewka.
3. Klej na gorąco.
4. Młotek i gwoździki.
5. Farba akrylowa + pędzel / farba w sprayu.

wieszak-naszyjniki-chanel-05 wieszak-naszyjniki-chanel-04 wieszak-naszyjniki-chanel-03 wieszak-naszyjniki-chanel-02

Literki malujemy. Pomysł ze sprayem w teorii wydawał się łatwiejszy. W praktyce okazał się kiepski i radzę pomalować literki po bożemu – pędzelkiem.

wieszak-naszyjniki-chanel-06

Następnie przyklejamy klejem na gorąco literki do listewki. Później dla spokojności proponuję przybić je jeszcze od tyłu gwoździkami.

wieszak-naszyjniki-chanel-07 wieszak-naszyjniki-chanel-09

Od frontu przybijamy gwoździki, które posłużą jako wieszaczki. Ważne, żeby były przymocowane w jednej linii.

wieszak-naszyjniki-chanel-10

Żeby przykręcić wieszak do ściany koniecznie trzeba zrobić dziurki w listewce. Dopiero wtedy umieścić w nich odpowiednio duże gwoździe/śruby, żeby przytrzymać konstrukcję wraz z naszyjnikami mocno na miejscu. Odradzam przebijanie listewki bezpośrednio gwoździami, może wtedy nastąpić pęknięcie.

wieszak-naszyjniki-chanel-11 wieszak-naszyjniki-chanel-12

GOTOWE!
Jakie sklepy www polecacie z biżuterią? Chyba muszę coś dokupić…

wieszak-naszyjniki-chanel-13

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *