DIY,  moda

DIY Okulary w stylu Dolce&Gabbana

Upalne dni, pełne piekącego słońca wymagają od nas szczególnej ochrony oczu. Na półkach sklepowych czekają na Was dziesiątki okularów, które chcą wrócić z Wami do domu, ale co jeśli chcecie się wyróżnić i zabłysnąć, tylko że nie stać Was na designerskie okulary? Ja tak mam, stąd moje próby stworzenia własnych i chociaż czuję, że okulary w tym stylu bardziej pasują np. do Macademiangirl niż do mnie, wcale mnie to nie powstrzyma przed pokazaniem ich na blogu. Może kogoś zainspiruję i zrobicie własne wersje okularów w stylu D&G? Te prawdziwe są cudownie pięknie i piekielnie drogie, dlatego każdą z Was która ma w domu stare, zapomniane okulary i trochę niepotrzebnych świecidełek zapraszam do obejrzenia instrukcji, jaką znajdziecie poniżej, bo jest naprawdę banalnie prosta.

POTRZEBNE

1. Stare okulary przeciwsłoneczne
2. Stare rozmontowane naszyjniki / koraliki
3. Klej na gorąco

KROK 1

Zanim cokolwiek zaczniecie kleić, warto sprawdzić co najlepiej pasuje do danych okularów i co wizualnie najbardziej Wam się podoba.

KROK 2

Bez względu na to co wybierzecie, czy to pojedyncze koraliki, czy część z naszyjnika, najbezpieczniej będzie jeśli umieścicie na nich klej i dopiero dopasujecie to do okularów.

KROK 3

GOTOWE! Banał, tak jak obiecałam. Pamiętajcie, że wystające elementy łatwo odłamać, więc ostrożnie :)

A Wy jak myślicie, pasują mi takie okulary?

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *